درباره ما

تمامی محصولات با برند BMN به جزء سرویس چینی این برند نحت لیسانس آلمان می باشد البته لازم به ذکر است که سرویس چینی BMN تحت لیسانس ژاپن می باشد. محصولات ما با بالاترین کیفیت براساس استانداردهای روز اروپا و آسیا طراحی و تولید می گردد و واردات آن زیر نظر شرکت پارس سولار سبلان می باشد.

محصولات ما با طراحی های جدید و زیبا، کیفیت ممتاز، قیمت مناسب و رقابتی در بازار ایران شناخته شده هستند. استقبال و حمایت خوب هموطنان عزیز از محصولات BMN، ما را بر این داشته است که ضمن افزایش ظرفیت محصولات ، بر تنوع آنها نیز بیافزاییم.

در راستای کسب رضایت کامل مشتریان عزیز تمامی محصولات BMN، دارای یک سال گارانتی تعویض که شرایط آن در پایین فاکتور خرید قید شده است، می باشند.

شرکت لوازم خانگی BMN، یک شرکت وارداتی در زمینه لوازم خانگی و آشپزخانه است که در سال ۱۳۸۳ تاسیس شده است. هدف ما رسیدن به جایگاه برتر در بازار عرضه و تقاضا وسبد کالایی مصرف کنندگان می باشد.

همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما در جهت پیشبرد کیفیت کالا برای بهترشدن آن هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خود با ما هستید، آنها را به آدرس info@bmnco.ir ارسال نمائید.